Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз погодив нові санкції проти 7 осіб, причетних до організації псевдовиборів в Криму - журналіст

Рішення мають затвердити завтра.

Сім осіб, причетних до проведення Росією псевдовиборів в незаконно анексованому Криму у вересні 2019 року, члени Європейського Союзу можуть додати до санкційного списку. Розширити його планують вже у вівторок, 28 січня.

Про це повідомив журналіст "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк у Twitter.

Зокрема, як наголошується, йдеться про тих, хто своїми діями підривав суверенітет і територіальну цілісність України. Таким чином, ці особи будуть долучені чорного списку тих, кому заборонений в’їзд до ЄС і чиї активи на території блоку заморожені.

"Завтра ЄС додасть ще сім людей до свого списку санкцій щодо осіб, які підривають територіальну цілісність України. Вони сприяли та брали участь в незаконних "місцевих виборах" у вересні в Криму", - написав журналіст.

Нагадаємо, 8 вересня у Російській Федерації розпочалися регіональні та місцеві вибори у рамках єдиного дня голосування. Вибори різного рівня відбувалися в 85 регіонах країни. В окупованому Криму і Севастополі обирали "парламент" і місцеві "органи влади".

Україна, а також керівництво Євросоюзу, деякі країни блоку та Грузія заявили про невизнання так званих "виборів", організованих Росією.

Відео Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію Криму

Її співавторами виступають 39 держав. Вони закликають Москву вивести свої збройні сили з Криму і негайно припинити тимчасову окупацію української території. Торік схожу резолюцію в ООН підтримали вперше: "за" визнання проблем мілітаризації Автономної Республіки Крим і міста Севастополь проголосували 66 країн, "проти" - 19.

Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції