Посли ЄС узгодили введення санкцій проти чотирьох офіцерів ГРУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Санкції торкнуться "солсберійських шпигунів" - Петрова і Боширова.

Посли країн Європейського Союзу узгодили введення санкцій стосовно чотирьох офіцерів ГРУ, зокерма - Олександра Мішкіна (Олександр Петров) і Анатолія Чепігу (Руслан Боширов), яких Великобританія підозрює в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомляє кореспондент "Радіо Свобода" у Брюсселі Рікард Йозвяк. 

"Посли ЄС сьогодні погодилися на введення санкцій стосовно чотирьох офіцерів ГРУ, зокрема щодо двох "туристів" з Солсбері. Санкції затвердить Рада міністрів ЄС в понеділок [21 січня] і будуть першими санкціями, які введені за новим режимом щодо хімічної зброї", - написав він.

Під "туристами" маються на увазі співробітники ГРУ Анатолій Чепіга та Олександр Мішкін (раніше відомих як Руслан Боширов і Олександр Петров), яких підозрюють у безпосередньому виконанні отруєння, однак самі вони заявляли, що були в Солсбері як туристи. 

Нагадаємо, 19 грудня Міністерство фінансів США додало в санкційні списки співробітників ГРУ Олександра Мішкіна (Олександр Петров) і Анатолія Чепігу (Руслан Боширов), яких Велика Британія підозрює в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. 

ВідеоОтруєння Скрипалів: британська поліція показала докази перебування Чепіги і Мішкіна у Солсбері

Нові подробиці у розслідуванні щодо отруєння Скрипалів. Британська поліція опублікувала відео, які свідчать: підозрювані у справі Анатолій Чепіга та Олександр Мішкін перебували в Солсбері у день скоєння злочину. На камерах відеоспостереження видно, як обидва прибувають на залізничну станцію міста. 

Отруєння Скрипалів: британська поліція показала докази перебування Чепіги і Мішкіна у Солсбері

Залиште свій коментар

Вибір редакції