Послизнулася і впала із 30-метрової висоти: нові деталі смерті блогерки, яку шукали 8 місяців у Піренеях

Послизнулася і впала із 30-метрової висоти: нові деталі смерті блогерки, яку шукали 8 місяців у Піренеях

Фото: mirror.co.uk

Естер Дінглі вирушила у похід у поношенному взутті, що могло сприяти її падінню, вважає слідство.

Британська туристка і блогерка Естер Дінглі, рештки якої нещодавно знайшли у Піренеях, могла послизнутися в поношеному взутті і впасти з 30-метрової висоти на смерть.

Таких висновків дійшли французькі слідчі, які розслідують зникнення жінки ще від листопада минулого року, повідомляє Metro.

Слідчі вважають, що британка впала на смерть, втративши опору під час гірського походу в Піренеї. Головний слідчий Крістоф Амунзатегі повідомив, що зникла жінка була у поношеному взутті для ходьби і, ймовірно, впала з висоти до 30 метрів у скелясту щілину.

Фото: Metro

Минулого року 37-річна Естер наодинці вирушила у похід недалеко від кордону між Іспанією і Францією. Вона мала повернутися через три дні, а за день до зникнення надіслала своєму хлопцеві селфі. Відтоді Естер припинила виходити на зв'язок.

На британці були туристичні черевики La Sportiva, а не пара кросівок Kahtoola Microspikes, які мали більш чіпку підошву. Амунзатегі натякнув, що взуття могло сприяти її падінню, оскільки, за його словами, "очевидно, підошва була трохи гладкою".

Джерело в офісі слідчого повідомило виданню MailOnline, що смерть Естер була "100% нещасним випадком".

"Остаточний звіт буде складено, але фактично справу розглядатимуть як закриту", - додало джерело.

У понеділок, 9 серпня, хлопець Естер Ден Колгейт знайшов її тіло та туристичний набір поблизу місця, де два тижні тому знайшли череп жінки.

Пошукові операції в горах тривали близько 8 місяців, однак їх доводилося переривати у лютому і відновлювати наприкінці квітня через погані погодні умови на складній місцевості.

З моменту зникнення пошуками жінки займалися французькі та іспанські правоохоронці. До того ж, її коханий Деніел Колегейт пройшов сотні кілометрів, сподіваючись знайти сліди мандрівниці в горах.

Від 2014 року Естер і Деніел подорожували Європою в автофургоні і знімали свої пригоди на відео, яке потім публікували у соціальних мережах.

Фото: Metro

Повʼязані теми:

Наступна публікація