Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол Нідерландів в Росії запевнила, що у країні не допустять чергової кібератаки РФ

Раніше російське зовнішньополітичне відомство обґрунтувало виклик Джонс-Бос "кампанією з дезінформації, влаштованою в Гаазі".

Нідерланди сигналізували МЗС Росії про необхідність припинення кібератак.

Про це посол Нідерландів в Росії Регіна Вероніка Марія Джонс-Бос заявила під час зустрічі в МЗС РФ, пише DW.com.

За її словами, вона пояснила, що Нідерланди відповідальні "за міжнародні організації на своїй території" і не мають наміру допускати на них кібератаки.

Раніше в цей же день російське зовнішньополітичне відомство обґрунтувало виклик Джонс-Бос "кампанією з дезінформації, влаштованою в Гаазі".

ВідеоРосіяни - не хакери, а комп'ютерники: Москва виправдовується за висланих із Нідерландів розвідників

Росіяни - не хакери, а комп'ютерники: Москва виправдовується за висланих із Нідерландів розвідників ГРУ. Очільник російського МЗС Сергій Лавров переконує, що четверо росіян із дипломатичними паспортами під час, цитую:  "рутинної" поїздки, мали тестувати інформаційні системи російського посольства та захистити їх від кібератак.

Росіяни - не хакери, а комп'ютерники: Москва виправдовується за висланих із Нідерландів розвідників

Нагадаємо, 4 жовтня представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року. На брифінгу зокрема зазначили, що серед росіян було троє кіберофіцерів, які прибули до штаб-квартири ОЗХЗ на автомобілі із безліччю пристроїв для можливого зламу мережі.

Там на брифінгу вони також розповіли про діяльність російських шпигунів і в багатьох інших країнах.

Після цього відбувся ще один брифінг – цього разу в США. Там влада висунула офіційні звинувачення семи росіянам, яких вважають співробітниками ГРУ РФ та винними у кібератаках. Серед них були й ті четверо, яких напередодні спіймали у Нідерландах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції