Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол пояснив, чому Канада відмовляє українцям у візах частіше за Європу

В українців є звичка прикрашати реалії при подачі докуметів, зазначає він.  

У 25% випадків Канада відмовляє українцям у видачі туристичних віз, повідомив посол держави в Україні Роман Ващук в інтерв'ю Українським новинам.

"У випадках туристичних віз - (кількість відмов українцям становить) десь одна четверта частини. Це більше, ніж в європейських країнах, але коли людина опинилася в Канаді, то і юридично, і фізично повернути його на батьківщину значно складніше. Тож, ми доволі суворо ставимося до заявок ", - сказав він.

Ващук каже, що в українців є звичка прикрашати реалії, зокрема при подачі документів на візи.

"Якщо ми просимо довести нам, що людина має гроші на рахунку в банку, люди думають, що якщо вони вкажуть в два рази більше грошей, ніж у них є, то це буде краще. Люди йдуть і виставляють нереальний рахунок. Існують цілі служби в Інтернеті, які можуть підготувати всякі документи ", - розповів Ващук.

Він зазначив, що ці документи перевіряються і, якщо вони виявляються несправжніми, то тоді в'їзд до Канади буде заборонено.

Канада видала 8 359 неімміграційних віз українцям в період з 1 січня по 30 вересня 2015 року.

Як відомо, 19% українців, які подавали документи для отримання візи до Великобританії у 2015 році, отримали відмовуЗа даними посольства, найпоширенішою причиною відмов є неповний перелік документів, які подаються до консульств.

рейтинг шенгенів

Залиште свій коментар

Вибір редакції