Посол РФ у США назвав причини краху ракетного договору "вигаданою казкою"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Насправді, на думку дипломата, винуваті американці.

Озвучені американцями причини припинення дії договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності є вигадкою. Про це заявив посол Росії у Сполучених Штатах Америки Анатолій Антонов.

"Звучали тези багатьох американських адміралів, що такого роду ракети потрібні для стримування Китаю. Потім була вигадана казка про те, що у нас є якась ракета, яка нібито виходить за межі ДРСМД", - заявив дипломат.

ВідеоПутін пригрозив США новими ракетами

Хамство і погрози на адресу Вашингтонам. За словами господаря Кремля, Америка використовує надумані звинувачення проти Росії для обґрунтування свого рішення. Російський президент наголосив - якщо Вашингтон поставить такі ракети в Європу, то Москва не забариться з відповіддю і розгорне нові види озброєнь.

Путін пригрозив США новими ракетами

На його думку, компромісу в цьому питанні з США досягти не вдасться. "Мені здається, що американці не підуть на якісь компроміси в цьому питанні", - припустив Антонов і додав, що "мова ультиматумів" США викликає розчарування.

Нагадаємо, в п'ятницю, 1 лютого, США оголосили про рішення призупинити участь у ДРСМД від 2 лютого. Про це намір США заявляли ще в середині січня. Цьому передувало звинувачення Росії в порушенні договору, оскільки остання, за словами представників американського Держдепу, розробляє крилаті ракети наземного базування середнього радіусу дії, і це прямо порушує договір. Президент США Дональд Трамп уже заявив, що Сполучені Штати почнуть підготовку військового відповіді на порушення Росією зобов'язань.

Путін у свою чергу заявив, що РФ призупиняє участь у ДРСМД і починає розробку гіперзвукової ракети.

Детальніше про ракетний договорі, чому США вирішили припинити в ньому участь, і які наслідки це матиме для світу читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції