Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол США в Естонії подав у відставку, обурившись висловлюваннями Трампа

Це не перший випадок відставки через поведінку Трампа.

Посол Сполучених Штатів в Естонії Джеймс Мелвіл-молодший подав у відставку у зв'язку з висловлюваннями Трампа, спрямованими проти Європи.

Про це повідомляє Foreign Policy.

Мелвілл і ранішее збирався йти у відставку після 33 років дипслужби, проте, за його словами, написаними у приватному повідомленні у Facebook, висловлювання Трампа змусили дипломата зробити це швидше.

"Для президента казати, що ЄС "був створений для того, щоб використати Сполучені Штати для власної вигоди, напасти на нашу скарбницю", або що "НАТО вже настільки ж погане, як і НАФТА (Північноамериканська зона вільної торгівлі - ред.)" є не тільки фактично помилковим, але і доводить, що прийшов час піти", - пише посол.

Він заявив, що був радий працювати на цій посаді і вірить у підтримку Штатами Європейського Союзу і НАТО. У Держдепартаменті США поки не знайшли заміну для Мелвіла. Останнім днем його роботи було 29 червня. 

Зазначається, що Мелвіл - не перший дипломат, якмй покидає посаду через Трампа. Так вже робили дипломат США у Панамі, а також членкиня дипломатичної місії в Африці.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп не виключив визнання Криму російським

Залиште свій коментар

Вибір редакції