Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол США в НАТО запевнила, що українське питання опинилося в топі списку завдань

НАТО твердо переконане в тому, що зараз неможна вести справи з РФ "як зазвичай".

Питання українського врегулювання та примушення Росії виконати повною мірою Мінські домовленості перебувають "в топі" завдань для американської дипломатії, яка працює на цьому напрямі.

Про це заявила посол США при НАТО Кей Бейлі Гатчісон, - пише Укрінформ.

"Недавно я розмовляла з Куртом Волкером, на конференції з питань безпеки в Галіфаксі, і я би сказала, що Україна зараз перебуває в топі нашого списку сфер, де ми маємо побачити більшу активність Росії в правильному напрямку, втім ми цього поки не бачимо", - зауважила американський посол.

Вона підкреслила, що це є однією з причин, чому НАТО твердо переконане в тому, що зараз неможна вести справи з РФ "як зазвичай", допоки росіяни не повернуться за стіл переговорів і не покажуть своєї здатності виконати Мінські угоди.

ВідеоГенсек НАТО заявив про підтримку української реформи ЗСУ

Гатчісон також нагадала, що РФ становить небезпеку і для країн Північноатлантичного альянсу. "Ми вже бачили дії Росії, які не були корисними для багатьох наших союзників та країн НАТО", - зауважила американський дипломат.

Нагадаємо, раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що двері блоку відкриті для України та Грузії. Генсек НАТО зазначив, що від кінця Холодної війни і дотепер кількість членів Альянсу майже подвоїлася, а цього року до військового блоку приєдналася Чорногорія. Це свідчить про те, що двері НАТО відкриті, каже Столтенберг.

"Звісно ж для того, щоб стати членом НАТО необхідно виконати вимоги Альянсу, реформуватись. І Грузія, і Україна зараз сфокусовані на реформах, на модернізації оборонних інститутів, боротьбі із корупцією та посиленні демократичних інститутів", - сказав він і додав, що НАТО та інші союзники допомагають Україні і Грузії з імплементації цих реформ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції