Посол США в РФ заявив, що вислання 60 російських офіцерів розвідки увійде до історії

Дата публікації
Перегляди
2212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Посол США в РФ заявив, що вислання 60 російських офіцерів розвідки увійде до історії

Фото: Reuters

За словами посла, своїми діями США разом із партнерами і союзниками дають зрозуміти Росії, що у їхніх дій будуть наслідки.

Вислання 60 російських офіцерів розвідки з США, яке сьогодні, 26 березня, оголосив Дональд Трамп, є найбільшим в історії Сполучених Штатів.

Про це йдеться у заяві посла США Джона Хантсмана.

США робить цей крок у відповідь на спробу отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британі.

"Сьогодні президент Трамп оголосив про вислання десятків російських офіцерів розвідки з США, а також про закриття консульства в Сіетлі, штат Вашингтон. Це найбільша висилка російських офіцерів розвідки в історії США. США робить цей крок спільно з нашими союзниками в НАТО і партнерами по всьому світу у відповідь на російську хімічну атаку військового рівня на території Великої Британії, в числі їхніх останніх дій з дестабілізації обстановки в світі", - йдеться у повідомленні.

Він додав, що ці дії роблять США безпечнішими, обмежуючи можливості Росії стежити за американцями і вести таємну діяльність, яка загрожує національній безпеці США.

США можуть вислати російських дипломатів через отруєння Скрипалів

США можуть вислати російських дипломатів через отруєння Скрипалів

"Своїми діями США разом із партнерами і союзниками дають зрозуміти Росії, що у їхніх дій будуть наслідки. Зв'язки між нашими націями залишаються сильними. США готові співпрацювати і будувати кращі стосунки між нашими двома країнами. Але це буде можливо, тільки коли Росія ухвалить рішення стати відповідальним партнером", - додав Хантсман.

Так, у понеділок, 26 березня, західні країни заявили про видворення російських дипломатів. На момент написання новини було відомо про відповідне рішення 19 країни. Це стосується 131 дипломатів. Видворення дипломатів стало відповіддю на спробу отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії, за яким, як вважає британське слідство, стоїть Москва. Першою про видворення російських дипломатів оголосила, власне, Велика Британія (23 дипломати), потім до неї приєдналися 15 країн ЄС, США, Канада та Україна. 

Фото: ТСН.ua

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація