Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол США в Росії сумнівається, що Трамп змінить позицію щодо Криму

Посол США в Росії сумнівається, що Трамп змінить позицію щодо Криму

"Порядок денний формується президентом", - заявив дипломат.

Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з Путіним навряд чи змінить своє ставлення щодо Криму в розріз з позицією офіційного Вашингтона, який не визнає російської анексії українського півострова.

Про це в інтерв'ю телеканалу NBC News посол США в Росії Джон Гантсман.

"Порядок денний формується президентом", - зауважив Гантсман на запитання, чи дотримуватиметься він позиції США і НАТО, що Крим належить Україні.

Але він наголосив: "Я вважаю, малоймовірно, що ви побачите будь-які зміни по Криму".

За словами американського дипломата, малоймовірно, що сторони порушуватимуть питання екстрадиції 12 російських розвідників, проти яких Міністерство юстиції США кілька днів тому висунуло офіційні звинувачення у втручання в президентські вибори. Він повідомив, що ФБР продовжує працювати над цією справою, тому він не може розкрити деталей. Але, Гантсман не виключив, що це питання може бути частиною обговорень.

Відео Трамп не виключає визнання російської анексії Криму

"Побачимо!" - так президент США Дональд Трамп прокоментував можливе визнання Криму російським. Схожою була відповідь і на запитання, чи збережуться санкції проти Росії за незаконну анексію. Українське питання Трамп обговорить із Путіним у Гельсінкі 16 липня. Незадовго до цієї важливої зустрічі команду Трампа полишив один із найдосвідченіших американських дипломатів Джеймс Мелвілл-молодший, який останні три роки обіймав посаду посла США в Естонії. 

Трамп не виключає визнання російської анексії Криму

Вибір редакції