Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол України в Італії відреагував на бійку українців у римському метро

В посольстві заявили, що підтримують контакти з римською поліцією.

Українські дипломати підтримують контакти з римською поліцією після інциденту за участю українців у римському метро.

Про це заявив посол України в Італії Євген Перелигін на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, українські консули протягом двох днів постійно контактують з римською поліцією та квестурою.

"Головна мета - забезпечення прав затриманих. Доступ до матеріалів справи та зустріч із затриманими будуть можливими виключно після документарного підтвердження громадянства затриманих та їхнього експліцитно висловленого бажання такої зустрічі”,  - йдеться в заяві.

Посол запевнив у тому, що італійські слідчі об’єктивно та неупереджено встановлять всі обставини справи і далі буде надано правову оцінку діям, включно з вигуками учасників бійки у вагоні римського метро.

“Водночас, вже зараз можна констатувати, що характер та зміст обговорення в італійському сегменті соціальних мереж нападу у римському метро свідчить про неабияку шкоду для іміджу нашої країни від подібних дій”, - додав Перелигін.

Також він визнав, що йому відомі персональні дані та окремі факти, що стосуються одного з можливих нападників. Однак, посол відмовився оприлюднювати персональну інформацію.

Нагадаємо, що 1 листопада близько 21:30 у наземному метрополітені Рим-Лідо, який з'єднує італійську столицю з Остією, сталася бійка за участю громадян України. Спочатку один з них українською називав себе фашистом і гучно сварився. Згодом сварка переросла у бійку, внаслідок якої молодик сильно травмував громадянина індійської зовнішності. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції