Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол Великої Британії пояснив, як тепер перевірятимуть на чесність російських бізнесменів

Гроші з поганою репутацією королівству не потрібні.

Велика Британія стає менш терпимою для багатіїв, які приїздять до цієї країни та користуються перевагами вільного способу життя, але при цьому порушують закони у своїх країнах. На цьому наголосив посол королівства в Росії Лорі Брістоу.

"Ми не збираємося миритися з тим, що вони будуть жити в країні верховенства права, хоча громадянам своєї країни вони такими перевагами користуватися не дають", - наголосив він і додав, що це стосується не лише росіян, але й громадян інших країн. "Вважаємо абсолютно нормальним для нашого уряду задавати питання тим людям, походження багатства яких викликає у нас сумніви", - додав дипломат.

ВідеоПрем'єр Британії на саміті G7 пропонуватиме протистояти Росії

Тереза Мей запропонує партнерам створити підрозділ для боротьби з російськими кібератаками та вбивствами. Про це з посиланням на слова глави британського МЗС повідомило видання Buzzfeed. Іще однією важливою темою саміту стане торговельний конфлікт Америки та Європи.

Прем'єр Британії на саміті G7 пропонуватиме протистояти Росії

Брістоу не схотів коментувати рішення російського бізнесмена Романа Абрамовича відмовитися від отримання візи інвестора у Великій Британії, але наголосив, що чесним підприємцям підстав остерігатися нових правил немає. "Ми бачимо, що від більш жорсткого підходу до грошей, отриманих злочинним шляхом, ми отримаємо тільки переваги, в тому числі репутаційні. Так що законний російський, китайський або будь-який інший бізнес тільки виграє", - пояснив посол.

Разом із тим британець спростував інформацію про нібито навмисне затягування розгляду заяв на отримання віз росіянами. "Взагалі не було ніяких змін в процедурі отримання стандартних віз, окрім наших внутрішніх змін, пов'язаних з тим, що нам довелося скоротити штат посольства. Але звернення відбувається таким само чином, віза видається приблизно той самий час, 15 робочих днів, і відсоток видачі той самий – близько 96% заявників отримують візи. Решта не отримують через невідповідність критеріям", - запевнив Брістоу.

Як повідомлялося, про можливість посилення перевірок інвестицій в британську економіку, які роблять вихідці з Росії, прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей оголосила 14 березня у відповідь на замах на колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочка Юлії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції