Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посольство РФ "вибухнуло" гнівною заявою про візову політику США щодо росіян

Російські дипломати звинувачують американських колег у плеканні ворожнечі.

Сполучені Штати Америки відмовили в наданні візових документів членам делегації Федерального казначейства РФ, котрі планували участь у конференції Міжнародного інституту регулювання аудиторської професії 3 грудня. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті посольства Росії в США.

Кремлівські дипломати називають цей випадок частиною політики американської влади та нагадують про візові проблеми учасників делегації керівника МЗС РФ Сергія Лаврова для участі в Генасамблеї ООН у вересні цього року. Також росіянам не подобається, що "на сайті посольства США в Москві досі розміщена заява, яка перекладає провину за розв'язання "візової війни" на Росію". Її вони називають "брехливими нападками" та "перевертанням всього з ніг на голову".

У російському посольстві скаржаться на "зрив важливих переговорних форматів", "згорнутий професійний діалог експертів" і проблеми в спілкуванні громадян двох держав. "Подібні дії американської влади ведуть до подальшої деградації і без того непростих відносин між двома країнами і суперечать заявам представників адміністрації США про необхідність їх нормалізації", - нарікають кремлівські працівники.

Також дипломати з РФ висловлюють сподівання на завершення "порочної візової практики" з боку США. "Пропонуємо американським колегам перестати "підкидати дрова" в вогонь ворожнечі. Необхідно дати можливість розкритися потенціалу співпраці і взаємодії наших народів і держав", - йдеться в заяві посольства.

Відео США планують скоротити фінансування НАТО і спрямувати кошти Україні та Грузії

Про це з посиланням на чиновників у Вашингтоні та Альянсі повідомляє CNN. Наступного року адміністрація американського президента збирається на 6% зменшити внески до прямого бюджету НАТО. Зекономлені кошти, за даними CNN, можуть спрямувати на підтримку безпеки в Україні та Грузії.  

США планують скоротити фінансування НАТО і спрямувати кошти Україні та Грузії

Залиште свій коментар

Вибір редакції