Посольство США в Іраку обстріляли ракетами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Метою обстрілів могла стати розташована неподалік військова база коаліції з боротьби проти тероризму.

Посольство США в Іраку, розташоване в "зеленій зоні" Багдада, 16 лютого обстріляли ракетами.

Про це повідомляє AFP.

Агентство пише, що в "зеленйі зоні", де розташовані основні дипломатичні відомства, були чути вибухи. Після цього в посольстві запрацювали сирени.

За даними видання Al Hadath, це були запущені чотири ракети "Катюша". Після обстрілу в "зеленій зоні" увімкнули сирену, а над Багдадом пролетіли військові вертольоти.

Телеканал Al Arabiya раніше інформував, що кілька ракет впали біля посольства США в Багдаді. Згодом канал повідомив, що мова йде про обстріл бази коаліції США, яка бореться з терористичним угрупуванням "Ісламська держава".

Раніше, 26 січня, посольство США в Іраку, яке розташоване в "зеленій зоні" Багдада, теж піддалося ракетному обстрілу. Тоді загалом загалом було випущено п'ять ракет, з них три завдали прямого удару по дипломатичній установі, зокрема одна з ракет влучила в ресторан на території посольства.

Відео Новий авіаудар здійснили по американських військових в Іраку

Обстріляли базу Балад, що належить іракським силам, і в якій тимчасово перебували армійці США. Останні встигли вчасно покинути місце, а от іракським солдатам пощастило менше - 4 з них постраждали. Хто саме здійснив авіаудар, поки невідомо.    

Новий авіаудар здійснили по американських військових в Іраку

Залиште свій коментар

Вибір редакції