Постапокаліпсис у Каліфорнії. Дим від пожеж знизив температуру подекуди на 10 градусів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дим поширився на відстань до 200 миль.

У Каліфорнії в деяких районах температура знизилася на 10 градусів через товстий шар диму, спричиненого масштабними лісовими пожежами. 

Про це повідомляє Insider.

За даними видання, густий дим розстелився значною територією штату Каліфорнія, дійшовши до Сан-Франциско, розташованого за 200 миль від епіцентру катаклізму. 

Через поширення товстого шару диму небо було затягнуте клубками, наче хмарами, закриваючи міста від сонця. Подекуди його майже не було видно, а десь було видно тільки невеличке коло замість сонця. 

Фотогалерея Каліфорнія у вогні: потужна пожежа нищить ліси, будинки та автомобілі (11 фото)

Занурило у дим і місто Сакраменто. Очевидці публікують фото. Керівник бюро видання The Los-Angeles Times у Сакраменто показав оповитий димом капітолій міста. 

Подекуди температура повітря у штаті знизилася на 10 градусів. Це спричинено неможливістю сонця гріти його, адже небо вкрите густими димовими хмарами. Також зазначається, що пожежі зіпсували якість повітря на північному заході Каліфорнії. У низці районів людей закликали не перебувати тривалий час на повітрі, аби не піддатися його впливу на організм. 

ВідеоРятувальники продовжують знаходити тіла загиблих під час лісових пожеж у Каліфорнії

За останніми даними, стихія забрала життя 63 людей. Десятьох загиблих поліція ще не ідентифікувала. Розповіли рятувальники і про зниклих безвісти - надзвичайні служби зібрали список із 631 імені і наразі намагаються дізнатися про долю цих людей.

Рятувальники продовжують знаходити тіла загиблих під час лісових пожеж у Каліфорнії

У Каліфорнії, США, від 8 листопада почалися масштабні природні лісові пожежі, які забрали життя 66 осіб. Ще понад 600 людей вважаються зниклими безвісти. Знищено 11,8 тисячі будівель, включно з 9,7 тисячі житлових будинків, до боротьби з вогнем залучено 5,4 тисячі пожежників, 620 одиниць спецтехніки, 24 вертольоти, 105 бульдозерів і 75 автоцистерн для перевезення води. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції