Поставила штамп - і відразу "пов'язали": Настя Рибка розповіла подробиці свого затримання в РФ

Поставила штамп - і відразу "пов'язали": Настя Рибка розповіла подробиці свого затримання в РФ

Вона зазначила, що умови утримання в Росії в порівнянні з Таїландом п'ятизірковий готель.

Депортована з Таїланду відома повія Настя Рибка (Анастасія Вашукевич) розповіла про своє затримання в Москві і умови утримання в тайській в'язниці.

Про це пише «Московський комсомолець».

"Мені сказали, що в "Шереметьєво" немає транзитної зони, і поставили штамп про те, що я перебуваю на території Росії. А потім відразу ж пов'язали. Я вважаю, це був підлий обман", – розповіла Рибка.

Вона додала, що умови утримання в Росії в порівнянні з Таїландом п'ятизірковий готель. "Я вперше за останні місяці лежала на матраці. Адже в тюрмі ми спали на бетонній підлозі. Взагалі якщо порівнювати місцеві умови і тайські – там ми дивом вижили. А останні дні ми перебували в камері, де не було туалету. Нам запропонували мочитися прямо в кут камери", – резюмувала вона.

Відео Суд Таїланду виніс вирок скандальній Насті Рибці

Колишню подругу російського олігарха Олега Дерипаски Настю Рибку засудили у Таїланді до умовного покарання. Уродженку Білорусі, справжнє ім'я якої Анастасія Вашукевич, затримали торік разом з її сутенером і групою росіян, які брали участь у нелегальному секс-тренінгу. 

Суд Таїланду виніс вирок скандальній Насті Рибці

Нагадаємо, скандальних Настю Рибку (Анастасія Вашукевич) і Алекса Леслі (Олександра Кирилова), які були пов'язані зі скандалом навколо російського олігарха Олега Дерипаски, і які були депортовані з Таїланду в Росію, затримали в аеропорту Шереметьєво (Москва). Стосовно них порушено кримінальну справу.

Раніше, 26 лютого, Настю Рибку і її "секс-тренера" Алекса Леслі затримали в Таїланді за незаконну підприємницьку діяльність - участь в організованих Леслі секс-тренінгах. Сама Рибка вважає, що її затримання ініціювала російська влада і її життю загрожує небезпека. Вона також зверталася до влади США з проханням про політичний притулок.

Про Настю Рибку стало відомо широким масам після того, як опозиційний політик Олексій Навальний опублікував дослідження, в якому розповідалося про відпочинок олігарха Дерипаски на своїй яхті з віце-прем'єром Сергієм Приходьком в оточенні ескорт-моделей. Про це стало відомо з соцмережі однієї з дівчат з екскорта - Анастасії Вашукевич (Насті Рибки).

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів