Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Постпред США в ООН запевнила, що Америка відреагує на хіматаку у Сирії

Режим Асада зробив усе для того, щоб люди, які перебувають в опозиції до нього, постраждали якомога більше.

Сполучені Штати закликали міжнародне співтовариство в ООН застосувати конкретних заходів для попередження нових хімічних атак у Сирії та заявили, що в будь-якому разі відреагують на ситуацію в місті Дума.

З відповідною заявою виступила в понеділок під час екстреного засідання РБ ООН постійний представник США при Організації Ніккі Гейлі, - пише Укрінформу.

"Історія пам'ятатиме той момент, коли Рада Безпеки або виконує свої обов'язки, або демонструє абсолютну нездатність захистити сирійський народ. Але в будь-якому випадку, США відреагують", - заявила американський дипломат.

ВідеоНова хімічна атака у Сирії: Радбез ООН готується зібратися на екстрене засідання

Сирійська армія застосувала хімічну зброю проти мирного населення у місті Дума. Містечко Дума – це останній оплот сирійських повстанців в передмісті Дамаска. Сирійська армія за підтримки російської бере його "просто на ураження". Всіх, хто вцілів після бомбардувань, труять хімічним газом.

Нова хімічна атака у Сирії: Радбез ООН готується зібратися на екстрене засідання

Фотогалерея Розширені зіниці, а з рота йде піна. У Сирії людей масово отруїли хімічною зброєю (7 фото)

Коментуючи хімічну атаку в Думі, вона підкреслила, що режим Асада зробив усе для того, щоб люди, які перебувають в опозиції до нього, постраждали якомога більше.

"Ми хотіли би, щоб люди, які голодують, які є хворими та постраждалими, отримали допомогу. Ми вимагаємо відновити професійний та неупереджений механізм, який розслідував би хімічні атаки в Сирії, в тому числі напад у вихідні", - заявила Гейлі.

Вона висловила сподівання, що інші члени Ради Безпеки приєднаються до цієї ініціативи. Це, за її словами, "мінімум" того, що можна зробити для попередження нападу. Водночас, як наголосила представник США, "обструкціонізм Росії не має тримати нас у заручниках, коли трапляються такого роду напади".

"Сполучені Штати переповнені рішучістю зробити так, щоби монстр, який застосував хімічну зброю проти сирійських дітей, поніс покарання", - заявила постійний представник США при ООН.

Нагадаємо, що раніше на повідомлення про страшну атаку відреагували у США. Дональд Трамп слів не підбирав:

"Президент Путін, Росія та Іран відповідальні за підтримку тварини Асада. Дуже висока ціна для сплати. Ще одна гуманітарна катастрофа без причин".

Назвати винуватців трагедії сьогодні спробують на позачерговому засіданні Ради безпеки ООН. Генеральний секретар організації закликав сторони припинити бойові дії та надати гуманітарним організаціям доступ до Думи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції