Постпред США в ООН звинуватила РФ в порушенні резолюцій щодо КНДР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Санкції проти Пхеньяна не будуть скасовані аж до повної денуклеаризації КНДР.

Постпред США при ООН Ніккі Гейлі заявила, що Росія видала дозволи на роботу на своїй території кільком тисячам громадян КНДР і тим самим порушила санкційні резолюції РБ ООН щодо КНДР.

При цьому вона нагадала, що санкції проти Пхеньяна не будуть скасовані аж до повної денуклеаризації КНДР.

Прийнята в кінці 2017 року резолюція РБ ООН наказує всім країнам ООН вислати на батьківщину північнокорейських трудових мігрантів не пізніше, ніж до кінця 2019 року.

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

Раніше американська газета The Wall Street Journal повідомила, що російська влада після прийняття цієї резолюції нібито дозволила тисячам північнокорейців в'їхати в Росію на заробітки.

У відповідь офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що МВС Росії видає дозволи на роботу громадянам КНДР, контракт з якими був укладений до моменту набрання чинності резолюції РБ ООН.

ВідеоТаки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Американські експерти вивчили супутникові знімки ракетного полігону Сохе у КНДР. Кажуть, будівлю, яку використовували для складання ракет-носіїв, демонтовують. Окрім того, зносять і розташований поруч майданчик для випробувань двигунів ракет. 

Таки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп підписав документ про продовження ще на рік санкцій проти Північної Кореї, які діяли протягом 2010-2017 років.

Вибір редакції