Постраждалі від акул туристи у Єгипті стали "жертвами" Курбан-Байрама

Акул могли приманити залишки баранячих туш, які скидалися в море під час святкового жертвопринесення.

 Причиною нападів акул на туристів в Червоному морі може виявитися святкування Курбан-Байрама, коли під час жертвопринесення в море скидалися залишки баранячих туш. Про це написала газета La Repubblica.

"На думку експертів, аномальна поведінка морських хижаків пояснюється зубожінням морської фауни або тим, що в листопаді під час мусульманського свята Жертвопринесення в морі сотнями скидалися залишки баранячих туш", - пише газета.

Як повідомлялося, минулого тижня у Єгипті, у Червоному морі в районі Шарм-еш-Шейха кілька туристів, зокрема з України та Росії, стали жертвами нападів акул. Люди отримали важкі травми рук і ніг.

Після цього влада заборонила купання, було виловлено двох морських хижаків. Після скасування заборони на купання туристка з Німеччини була атакована акулою-людожером та загинула.

Купання знов було заборонено на 72 години. В даний час на узбережжі оголошена "червона" тривога, туристам доводиться задовольнятися купанням в басейнах. Обмеження закінчується вже у вівторок, 7 грудня, ввечері.
Проте, для професійних дайверів  море відкрили.

Як зазначається, таким чином влада Єгипту, що зазнає величезних збитків у сфері туризму через напади акул, прагне звести до мінімуму обмеження на купання в морі. Відкритий доступ до моря отримали лише аквалангісти, які мають за плечима не менше 50 занурень і знають, як вести себе з акулами.

Як заявив у понеділок президент товариства підводного плавання Шарм-еш-Шейха Хішам Габро, вже запрошені експерти з різних європейських країн, щоб зрозуміти, чому акули почали підходити так близько до берега.

Читайте також:

Напад акули-людожерки у Єгипті: ексклюзивне фото

Новий напад акули-людожерки в Єгипті - загинула туристка з Німеччини

Покусана акулою у Єгипті туристка виявилася українкою

В Єгипті акула нападає на туристів

ВідеоПостраждалі від акул туристи у Єгипті стали "жертвами" Курбан-Байрама

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: