Постраждалим від землетрусу та цунамі японцям піднімуть податки

Японські політики та економісти знайшли спосіб відродити економіку країни, яка зазнала відчутного удару через землетрус та цунамі.

Правляча Демократична партія Японії (ДПЯ) планує обговорити з керівництвом опозиції можливість тимчасового підвищення податків в країні у зв'язку з катастрофічним землетрусом.

Генеральний секретар японського уряду Юкіо Едано вже заявив, що наслідки удару стихії можуть бути серйозними для економіки країни.

Як повідомив на прес-конференції в Токіо лідер провідної опозиційної Ліберально-демократичної партії (ЛДП) країни Садакадзу Танігакі, вони мають намір розглянути підвищення податків під час найближчих переговорів з прем'єр-міністром країни Наото Каном. Згідно з японськими законами, підвищення податків може бути здійснено після схвалення парламентом країни.

Раніше японська опозиція підтвердила, що має намір співпрацювати з урядом і сприяти заходам, спрямованим на подолання кризової ситуації. Влада має намір задіяти резервні фонди в обсязі 2,44 мільярди доларів. Японський центробанк надав фінансовим установам в постраждалих районах країни 670 мільйонів доларів готівкою.

Між тим генсек японського уряду Юкіо Едано заявив, що стихійне лихо може призвести до значного зниження економічної активності в Японії. "Землетрус, як очікується, зробить істотний вплив на активність у багатьох сферах економіки", - сказав він на прес-конференції в неділю.

У зв'язку з цим японським енергетикам дані вказівки в неділю проводити планові зупинки подачі електроенергії, щоб уникнути аварійних відключень. Планувалося, що такі відключення почнуться з понеділка, однак пізніше уряд змінив своє рішення.

Події, що сталися 11 березня, - землетрус і цунамі - завдали серйозної шкоди північно-східному узбережжю країни. Постраждали і райони, розташовані південніше. Обсяг страхових виплат для покриття збитків, завданих Японії п'ятим за силі землетрусом в історії планети і катастрофічним цунамі, може досягти 30 мільярдів доларів.

Читайте також:

У евакуйованих японців виявлені ознаки опромінення

Вибух на японській АЕС: рівень радіації перевищено в 1000 разів, зона евакуації збільшена удвічі

Землетрус в Японії скоротив земну добу

В Японії виявили до 400 тіл загиблих, 9,5 тис. осіб зникли

ВідеоЗемлетрус магнітудою 8,9 бала викликав цунамі в Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: