Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Потрапили пальцем у небо". Путін розкритикував авторів розслідування про офшори

Проте він заявив, що інформація архіву є правдивою.

Російський президент Володимир Путін назвав інформацію про офшори з розслідування про "панамські архіви" достовірною.

Про це він сказав сьогодні, 14 квітня, під час "Прямої лінії".

На запитання, чому б не засудити журналістів, які публікують недостовірну інформацію про офшори", Путін відповів, що інформація є правдивою.

Він також додав, що автори розслідувань про офшори нікого не звинувачують, а "каламутять воду".

Також він сказав, що ці розслідування проводили не журналісти, а юристи. "Ці діячі потрапили пальцем в небо", - заявив російський президент.

У відповідь на запитання про свого друга, вілоончеліста Сергія Ролдугіна, Путін розповів, що всі гроші він направляв на придбання музичних інструментів та ще залишився винен: "Те, що купив Ролдугін, — унікальні речі. Інструменти мають власні назви, іменування".

Водночас Путін також заявив, що за "панамськими документами" "стирчать вуха" США.

"Хто займається цими провокаціями. Ми знаємо, що там є співробітники американських офіційних установ, а написали статтю вперше у Süddeutsche Zeitung, а ця газета входить до складу медійного холдингу, який належить американській фінансовій корпорації Goldman sachs. Скрізь стирчать вуха замовників, вони стирчать, але навіть не червоніють", - сказав Путін.

"Що ближче до виборів, то більше буде таких вкидань. Вони мають зрозуміти, що справа не у конкретних фізичних особах, яку б посаду вони не обіймали. Справа у країні, якою не можна маніпулювати, не можна змусити танцювати під власну дудку", - заявив він.

Він вважає, що якщо з РФ будуть розмовляти шанобливо і шукати компроміси, то тоді буде знайдене рішення, "яке влаштує всіх". "Потрібно працювати з Росією як із рівноцінним партнером", - сказав він.

Нагадаємо, в матеріалах Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) йдеться про те, що комерційний банк "Росія" використовувався в потенційній схемі з відмиванням коштів, до якої могла бути залучена низка близьких знайомих президента РФ Володимира Путіна, серед яких і Сергій Ролдугін. Водночас прес-секретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков упевнений, що опубліковане журналістське розслідування про офшорні компанії світових лідерів було створене, в основному, для російської публіки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції