"Потурання капризам Києва": Росія накинулась із звинуваченнями на Україну та ЄС через нові санкції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Євросоюз також звинуватили у "недалекоглядності".

У російському МЗС назвали санкції проти причетних до будівництва Кримського моста "нелегітимними", а також звинуватили Євросоюз у втручанні у "внутрішні справи" Росії.

Про це заявили на сайті відомства.

Там стверджують, що кримчани зробили "вільний вибір", а міст "зацементував зв'язок Кримського півострова зі своєю історичною батьківщиною, став пам'ятником свободи і єдності російського народу".

Також у Міністерстві назвали Євросоюз "недалекоглядним", оскільки такими діями він налаштовує проти себе росіян і зводить перешкоди на шляху поліпшення життя кримчан в складі Росії.

Водночас, МЗС накинувся на Україну зі звинуваченнями в ізоляції окупованого півострова через "водну та торгову блокади".

У Міністерстві сподіваються, що "в Євросоюзі, нарешті, задумаються над фінансовою та іміджевою ціною потурання антиросійським капризам київської влади". Там пригрозили, що через антиросійські санкції може постраждати безліч європейських компаній.

Раніше Рада Європейського союзу розширила список санкцій проти Росії, додавши туди ще шість компаній, які будували Кримський міст на анексований півострів. Зокрема до нового санкційного переліку увійшло три компанії бізнесмена Аркадія Ротенберга, якого називають другом російського президента.

ВідеоЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Нові санкції за Крим. Європейський союз запровадив обмеження проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту. Їхні активи у Європі заморозять, а європейським компаніям заборонять мати справу з цими підприємствами. Бо, як наголошують у Брюсселі, зведення мосту до незаконно окупованого Криму зміцнює контроль Росії над півостровом. А відтак, порушує територіальну цілісність України. Загалом, під європейські санкції проти анексії Криму потрапило вже 44 компанії та більш як півтори сотні осіб.

ЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Вибір редакції