Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потужна пожежа в Канаді за кілька хвилин знищила десятки авто

Унаслідок пожежі 19 автомобілів було знищено повністю, ще 15 отримали різноманітні пошкодження.

Пожежа на парковці фестивалю в канадському містечку Ніагара-он-зе-Лейк за кілька хвилин знищила більше 30 автомобілів.

Про це інформує CBC News.

“Пожежа почалася в полі, який використовувався в якості парковки під час лавандового фестивалю у Ніагара-он-зе-Лейк, швидко охопивши 34 автомобілі.

За словами керівника пожежного відділку Ніагара-он-зе-Лейк Роба Грінвуда, вогонь поширився усього за кілька хвилин. "Це була одна із найшвидших пожеж, що я бачив за свою кар’єру", - сказав Грівнвуд.

Унаслідок пожежі 19 автомобілів було знищено повністю, ще 15 отримали різноманітні пошкодження. За приблизними оцінками пожежників, загальні збитки від пожежі становлять $1,2-1,5 млн.

Фотогалерея Лісові пожежі у Каліфорнії перекинулись на житлові будинки та вбили людину (11 фото)

Причина загоряння залишається невідомою, але з огляду на високу температуру повітря та відсутність опадів, пожежу могло почати практично будь-що. “Жертв серед людей не було, однак деякі пожежники звернулися до лікарів через отруєння продуктами горіння”, - стверджує канал.

ВідеоТисячі родин довелось евакуювати через масштабні пожежі у США

У Колорадо полум'я знищило більше сотні будинків, а евакуювати з домівок довелося понад дві тисячі родин. У поліції кажуть, що пожежа виникла через необережно розпалене багаття: один з місцевих мешканців палив сміття. Більше двох тисяч вогнеборців намагаються зупинити полум'я у штаті Каліфорнія. Полишити домівки були змушені три сотні місцевих.

Тисячі родин довелось евакуювати через масштабні пожежі у США

Нагадаємо, що лісові пожежі у Каліфорнії, що вирують через посуху, перекинулись на житлові будинки, через що тисячі людей довелось евакуювати.

Вогонь, що раніше вирував лише у лісовому масиві, досяг містечка Голета у штаті Каліфорнія. Вогонь знищив до 20 будинків у цьому населеному пункті. З місцевості евакуйовані щонайменше 2,2 тисячі мешканців, ще 2 тисячі залишились без електрики. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції