Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потужна пожежа в Канаді загрожує нафтовидобувним районам Альберти

Нафтові компанії почали евакуацію своїх робітників.

Пожежа в провінції Альберта в Канаді перекинулася на район, де розташовані підприємства з видобутку нафти.

Цьому не змогли перешкодити зусилля з боку пожежних служб, які створили спеціальну буферну зону, що обмежує нафтовидобувні промисли: в ній були вирубані дерева і знесені всі будівлі. В результаті в Канаді різко впав видобуток нафти. Країна не дораховується близько 1 млн барелів нафти на добу.

В компанії ARC Financial Corp, що інвестує в енергетичні компанії Канади, повідомили, що перебої з видобутком нафти будуть тривати ще мінімум кілька тижнів. Пожежа поступово пересувається на північ штату і зупиняє роботу все більшого числа нафтовидобувних заводів. Нафтові компанії почали евакуацію своїх робітників.

Зараз евакуація йде з самого центру нафтових пісків. Влада регіону повідомила про те, що із зони, на яку поширилася пожежа, вивезли приблизно 8 тисяч осіб. Компанія Syncrude евакуювала більшу частину своїх робітників, на місцях видобутку залишився мінімальний штат 100 осіб. Нафтова компанія Suncor Energy заявила про припинення базових операцій по видобутку нафти. Пожежа також загрожувала нафтосховищу компанії Enbridge, розташованому південніше евакуйованого міста Форт Мак-Мюррей. Вогонь зараз знаходиться приблизно за один км від сховища.

Повідомляється при цьому, що пожежники змогли взяти його під контроль завдяки сприятливому напрямку вітру. Тим не менш, компанія повідомила про перебої з роботою трубопроводів. У понеділок канадські власті повідомили, що неконтрольованим вогнем охоплено 285 тисяч гектарів. Пожежа поширюється зі швидкістю 30-40 метрів в хвилину.

Близько 90 тисяч жителів Форту Мак-Мюррей були евакуйовані два тижні тому. Поки не ясно, коли вони зможуть повернутися додому. Вогонь вже знищив близько 15% будівель в місті.

Десятки тисяч евакуйованих жителів Форту зараз живуть у тимчасових центрах, обладнаних у школах та спортивних комплексах.

Відео За добу площа лісових пожеж у центральній Канаді зросла вдвічі

Залиште свій коментар

Вибір редакції