Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потужне угруповання армії США ввійшло в Чехію і рухається на схід

Американські військові їдуть на масштабні навчання НАТО.

НАТО готується до масштабних навчань. Десять тисяч вояків з 13 країн-членів Альянсу та партнерів вчитимуться відбивати агресію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військо рухатиметься через Чехію, Польщу, Литву та Латвію. Нині еліта НАТО у Європі перетнула чеський кордон.

Чехи вітають переміщення американського військового конвою, котрий є одним із найбільших переміщень техніки та солдатів США у Європі з часів Другої світової війни. На тлі військової агресії Росії проти України чехи сприймають появу бійців американської армії як доказ гарантій безпеки США східноєвропейським членам ЄС.

Чимало людей виходять вітати військових з прапорами Сполучених Штатів і саморобними транспарантами. На одному з них було красномовно написано: "Краще американські вояки, ніж російські вовки".

Відео НАТО готується до масштабних навчань

До Естонії рухаються 400 одиниць техніки та 1,5 тисячі солдатів. Вони подолають 2,2 тисячі кілометрів. Дорогою відбуватимуться бойові форсування річок у Німеччині та Польщі, а також спільні стрільби з вояками армії Чехії.

Самі ж навчання відбудуться на естонському полігоні "Тапа" в середині червня. Вони називатимуться "Удар шаблею-2016". До участі запрошені 10 тисяч військових, в тому числі й представники Збройних сил України.

Днями шведський парламент ратифікував угоду з НАТО про надання військам Альянсу широкого доступу до країни. Договір передбачає, що солдати НАТО можуть перебувати на території Швеції для проведення навчань, а також у разі війни в регіоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції