Більше 2 млн людей залишилися без житла.

Внаслідок повеней на північному сході Індії загинули щонайменше 83 людини. Вони також призвели до загибелі трьох рідкісних однорогих носорогів.

Про це повідомляє Reuters.

Повені, спричинені проливними дощами у штатах Ассам, Аруначал-Прадеш, Нагаленд і Маніпур за останні два тижні, також викликали зсуви.

Найбільше людей загинуло у штаті Ассам – 53 людини. За словами місцевої влади, негода змусила покинути свої домівки більше 2 мільйонів людей.

Річка Брахмапутра також вийшла з берегів в Ассамі, що примусило тварин бігти до безпечних районів. Зокрема, у п'ятницю затонув однорогий носоріг. Загалом це вже третій представник цього рідкісного виду тварин, життя якого забрала повінь.

Унаслідок негоди загинули також майже 60 інших тварин, переважно оленів та кабанів. Усі вони мешкають у Національному парку Казіранга, який є об'єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і який опинився під водою.

Нагадаємо, у травні через повені та зсуви на Шрі-Ланці загинула щонайменше 91 особа, а понад 100 пропали безвісти після проливних дощів. Ранній сезон дощів та злив змусив сотні людей залишити свої будинки по всьому острову.

ВідеоВ Китаї через повінь обвалився будинок

 

Залиште свій коментар