Потужний ураган "Саллі" в США: загинула щонайменше одна людина, одна зникла безвісти

Без електропостачання стихія залишила понад пів мільйона осель.

Щонайменше одна людина стала жертвою потужного буревію "Саллі" у Сполучених Штатах, а ще одна особа вважається зниклою безвісти. З води вже врятували чотири сотні людей. Без електропостачання стихія залишила понад пів мільйона осель.

Буревій рухається дуже повільно і несе надзвичайно рясні зливи, які ризикують затопити цілі міста, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

На узбережжі Флориди води подекуди більше, ніж було за часів надзвичайно руйнівної Катріни в 2005 році. Попри загрозу та повінь менеджер ранчо в Міссісіпі збирається залишатися там до останнього. Він боїться, що вода підніметься настільки ж високо, як 15 років тому, і алігатори втечуть, аби потім з'явитися, де завгодно. "Коли вдарила Катріна, втекло 250 рептилій", - розповів менеджер ранчо Тім Паркер.

Найбільша небезпека Саллі в її надзвичайно повільній швидкості, бо річки виходять з берегів, а дощі все ллють і ллють. Не вщухає потужний вітер. Шторм повільно суне на північ, далі на його дорозі Джорджія, Південна та Північна Кароліна. 

Відео Буревій "Саллі" залишив без водопостачання понад пів мільйона осель американців

Щонайменше 1 людина стала жертвою потужного буревію "Саллі" у Сполучених Штатах, іще 1 особа вважається зниклою безвісти. Без електропостачання стихія залишила вже понад пів мільйона осель. Буревій рухається дуже повільно і несе надзвичайно рясні зливи, які ризикують затопити цілі міста. З води вже витягли чотири сотні людей.

Буревій "Саллі" залишив без водопостачання понад пів мільйона осель американців

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів