Потяг із жовтим фосфором виїхав із Росії

Потяг із жовтим фосфором, цистерни з яким перекинулися в Україні на території Львівської області, перетнув російсько-казахстанський кордон.

вагон
Потяг із фосфором проїхав територією РФ без пригод
Потяг із жовтим фосфором уже проїхав територію Росії та знаходиться на території Казахстану. Про це повідомили сьогодні, 29 липня, у прес-службі Південного регіонального центру МНС РФ.

За словами представника відомства, потяг пройшов по території Росії за затвердженим графіком і з відповідним забезпеченням безпеки. 

"Кожен вантаж, що має певну специфіку, супроводжується за окремою схемою, якої всі задіяні структури суворо дотримуються," - розповів він. 

У Казахстані фосфор на переробку прийме підприємство „Казфосфат”. Проте, в компанії кажуть, що вони готові прийняти на переробку жовтий фосфор з місця аварії, але не "ґрунт, забруднений цією речовиною".

Нагадаємо, 16 липня коло села Ожідов Бусського району Львівської області перекинулося 15 цистерн із жовтим фосфором, що прямували з Казахстану транзитом через Україну до Польщі. Шість із цистерн, що перекинулися, загорілися.

При гасінні пожежі утворилася хмара з продуктів горіння, зона ураження якої склала близько 90 квадратних кілометрів. Із зони лиха було евакуйовано більше 800 жителів, у результаті аварії до лікарень потрапило 176 чоловік, зокрема 48 дітей.

На думку казахської сторони, аварія відбулася через порушення технології здійснення ремонтних робіт на рейках.

У той же час, представники "Залізниць Казахстану" вважають, що умови перевезень небезпечних вантажів були дотримані й відповідали всім правилам.

Цистерни було вирішено відправити назад транзитом через територію Росію. Відповідний дозвіл було одержано 25 липня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: