Потяг з подарунками для сина Кім Чен Іра зійшов з рейок

Спадкоємець лідера КНДР залишився без подарунків до дня народження: потяг, який віз телевізори і дорогі наручні годинники, зійшов з рейок.

Потяг, який перевозив подарунки для Кім Чен Ина – молодшого сина і спадкоємця лідера КНДР Кім Чен Іра – зійшов з рейок.

Як стало відомо, інцидент стався 11 грудня біля кордону Північної Кореї з Китаєм, неподалік від міста Синийджу.

За даними джерел, серед подарунків Кім Чен Ину, який 8 січня відзначає день народження, було багато дорогих наручних годинників і телевізорів. Що сталося з товаром, не повідомляється.

Можливими причинами аварії називають зношеність шляхів і залізничного складу. Однак сеульська радіостанція не виключила, що шляхи могли бути пошкоджені навмисне – противниками режиму Кім Чен Іра.

"У Північній Кореї залізні дороги дуже застарілі. Але в цьому випадку рейки були так сильно пошкоджені, що, здається, їх хтось зіпсував навмисно перед проходом поїзда", - процитувала радіостанція слова співробітника військової розвідки з північнокорейської провінції Пхенан-Пукто.

За даними сеульських організацій, в Північній Кореї скептично ставляться до передачі влади в спадщину, тим більше що Кім Чен Ин молодий і недосвідчений, а економіка в поганому стані.

Як стверджує новинне агентство Yonhap, влада Північної Кореї наказала чиновникам більше не називати Кім Чен Ина "молодим генералом", а іменувати "дорогий товариш" або "дорогий віце-голова центральної військової комісії", щоб не привертати увагу до його віку.

У 2010 році Кім Чен Ин обійняв посаду члена центрального комітету Трудової партії Кореї і віце-голови центральної військової комісії партії. Південнокорейські новинні агентства називають його майбутнім главою держави.

Читайте також:

Майбутній глава КНДР готував замах на свого брата

Корейські ЗМІ: завдяки присутності Кім Чен Іра раптово зацвіли абрикоси

КНДР пригрозила обстріляти різдвяну ялинку Південної Кореї

У Північній Кореї розпочався голод та репресії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: