Потяг зійшов з рейок

На сході Лондона зійшов з рейок потяг у метро. Одна людина одержала незначні травми. Це вже третя подібна аварія на цій лінії метро.

На сході Лондона зійшов з рейок потяг у метро, повідомляє британська транспортна поліція. Інцидент стався зранку між станціями Bethnal Green і Mile End.

Постраждало 37 пасажирів, шість вагонів зійшло з рейок поюлизу тунелю. 11 чоловік були доставлені в лікарню з легкими травмами. Решту пасажирів (близько 700 чоловік) вивели на станцію по тунелю. 

Причиною аварії, за словами офіційного представника компанії Transport for London, стала перешкода на рейках.
Лондонська поліція завірила, що інцидент в підземці - не терористичний акт. Тривога з приводу можливих терактів викликана недавньою справою про три заміновані автомобілі в Лондоні та Глазго. Тільки напередодні у Великій Британії був понижений так званий рівень терористичної загрози: з ”критичного” до ”високого”. 

Це вже третя подібна аварія на Центральній лінії лондонської "підземки" за останні кілька років.

25 січня 2003 року зійшов з рейок потяг у районі станції Чансері-лейн у центрі британської столиці, у результаті якої постраждало 32 людини. Рух на всій лінії тоді було зупинено на кілька тижнів для перевірки рухомого складу.

11 травня 2004 року зійшов з рейок потяг у районі станції Уайт-сіті на заході Лондона, але тоді ніхто не постраждав.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: