Поведінку дружини Саркозі на саміті G8 визнали "брутальною"

Дружина президента Франції Ніколя Саркозі відмовилася брати участь в загальній програмі, підготовленій для дружин лідерів G8.

Карла Бруні проявила снобизм, грубість, якщо не хамство, на саміті G8, пише італійське видання Il Giornale.

Дружина президента Франції Ніколя Саркозі відмовилася брати участь в загальній програмі, підготовленій для чоловік лідерів G8. Всі разом вони побували у середу на прийомі у Папи Римського Бенедикта XVI, а в четвер відвідали зруйнований землетрусом центр Аквіли.

Перша леді Франції приїхала до Італії тільки в четвер увечері і віддала перевагу зустрітися з постраждалими одна, відзначає видання.

Бруні, таким чином, виявила "снобизм, грубість, якщо не хамство", приводить текст статті RFI. На думку газети, колишня топ-модель співачка Карла Бруні просто вирішила виділитися на тлі всіх інших чоловік лідерів G8.

Il Giornale належить родині глави уряду Італії Сільвіо Берлусконі. Власник газети - брат італійського прем'єра Паоло Берлусконі.

Раніше Карла Бруні не посоромилася критикувати Папу Римського Бенедикта XVI за його скандально відому заяву про те, що презервативи не можуть вирішити проблему пандемії СНІДу, так як вони лише провокують подружню невірність.

Перша леді Франції тоді заявила: "Я народилася католичкою, була хрещена, однак відчуваю себе глибоко світською людиною". "Я вважаю, що промови Папи дуже руйнівні. Церкві слід почати розвиватися, а не забороняти єдиний засіб захисту від СНІДу", - додала дружина президента Франції. Можливо, через ці різкі заяви вона і не пішла на зустріч з понтифіком.

Читайте також:

Після закриття саміту G8 Аквілу зайняла антиглобалісти

Саркозі закликав до якнайшвидшого розширення G8 до 14 держав

G 8 виділить бідним країнам 15 млрд дол. на господарство

G8 на день перетворилася на G13

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: