Повідомлення про смерть Політковської співпало з її вбивством

Анонімний дзвінок в міліцію з повідомленням про виявлення тіла оглядача "Нової газети" Анни Політковської співпав з часом її вбивства.

Під час допиту оперуповноважений кримінального розшуку Москви старший лейтенант Вадим Арсанов (він складав рапорт про виявлення тіла Політковської), розповів, що дзвінок про те, що оглядач "Нової газети" була знайдена мертвою, поступив о 16:06. Цей же час був вказаний в рапорті Арсанова як час смерті Політковської. При цьому, за результатами розкадрування запису систем відеоспостереження з'ясувалося, що Політковська увійшла до під'їзду саме о 16:06, а менш ніж за 30 секунд після цього, о 16:07, з під'їзду вибіг передбачуваний вбивця.

Адвокат одного з підсудних Мурад Мусаєв прокоментував свідчення міліціонера і зробив висновок, що в міліцію міг подзвонити сам вбивця або якийсь невстановлений свідок злочину.

Анна Політковська була застрелена в під'їзді будинку, де вона проживала, на Лісовій вулиці в Москві 7 жовтня 2006 року. На лаву підсудних у справі про вбивство журналістки потрапили Джабраїл та Ібрагим Махмудові і Сергій Хаджікурбанов. Вони, за версією слідства, брали участь в організації вбивства.

Рустам Махмудов, брат двох фігурантів справи, вважається безпосереднім виконавцем злочину; він ховається від правосуддя і оголошений в розшук. Встановити замовника вбивства слідству не вдалося; на одному з судових слухань висловлювалася версія, що замах на Політковську вирішив влаштувати якийсь російський політик, невдоволений її публікаціями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: