Повідомлення про смерть президента Габону спричинило паніку серед населення

Французькі ЗМІ повідомили про смерть глави африканської держави Омара Бонго Ондімби. Після цього в країні відключили Інтернет, мешканці скуповують харчі, поряд зі столицею - броньована техніка.

Французькі ЗМІ повідомили про смерть президента Габону Омара Бонго Ондімби.

Після повідомлень в цій африканській країні був майже повсюдно відключений доступ до Інтернету. В столиці країни Лібревілі на стратегічних перехрестях розміщені поліція і війська, а на кільцевій автодорозі довкола міста стоїть броньована техніка.

Очевидці повідомляють, що в магазинах Лібревілю місцеві жителі скуповують рис і рослинну олію, оскільки вважають ситуацію в країні невизначеної.

Інформація про смерть Ондімби з'явилася вранці 8 червня із посиланням на джерела у французькому уряді. Офіційно ці дані французька влада не підтвердила, а габонська - спростувала. Посол Франції в Габоні був викликаний в МЗС цієї країни, де йому заявили про неприпустимість подібних публікацій.

Замглави МЗС Габону Ноель Нельсон Массон підкреслив, що "все міжнародне співтовариство із здивуванням і обуренням сприйняло помилкову інформацію, поширену приватними і суспільними ЗМІ Франції, яку також прокоментували декілька офіційних осіб".

Прем'єр-міністр Габону Жан Ейеге Ндонг також підтвердив, що глава держави "живий і здоровий".

На початку травня 2009 73-річний Бонго тимчасово склав з себе повноваження президента на знак трауру по своїй дружині, яка померла, і щоб відпочити. З початку червня він знаходився в одній з клінік Барселони, де, за одними даними, проходив планове медобстеження, а за іншими - лікувався від раку.

Бонго займає посаду президента більше 40 років. Він очолив Габон в 1967 році і є рекордсменом по терміну безперервного правління серед керівників африканських держав.

Читайте також:

Вбито помічника віце-прем’єра Чечні

Поліція підтвердила версію про самогубство екс-президента Південної Кореї

У Дагестані вбили міністра внутрішніх справ

Google поховав Дмитра Мєдвєдєва
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: