Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повінь слідом за пожежею. По передмістю грецьких Афін вдарила раптова буря

Дощі залили всі головні вулиці міст.

Передмістям грецьких Афін пронеслася потужна буря. Негода залишила за собою затопленні райони, а на вулицях міст утворився транспортний колапс.

Про це йдеться в "ТСН.Ранок"

За 27 кілометрів від Акрополя пройшлася несподівана злива у супроводі граду, яка завдала чималого клопоту мешканцям міст.

Зливи усього за кілька годин затопили всі головні вулиці міст у трьох прилеглих районах. На дорогах утворився транспортний колапс. На щастя, стихія столицю - таки оминула. За прогнозами синоптиків, на Афіни чекає сонячне - 30-градусне тепло.

Нагадаємо, що в липні в Греції здійнялися наймасштабніші лісові пожежі за останні десятиліття. Тоді вогонь спопелив майже 7 тисяч гектарів, зруйнував більше тисячі будинків та сотні автівок, загинула 91 людина, ще 25 – досі зникли безвісти .

ВідеоРаптова злива за кілька годин затопила вулиці передмістя Афін

Повінь слідом за пожежею. По передмістю грецьких Афін вдарила раптова буря. Ще кілька тижнів тому неподалік палали цілі села. Несподівана злива у супроводі граду пройшлася за 27 кілометрів від Акрополя. Проливні дощі усього за кілька годин затопили всі головні вулиці міст у трьох прилеглих районах. На дорогах утворився транспортний колапс. На щастя, стихія столицю таки оминула. За прогнозами синоптиків, на Афіни чекає сонячне 30-градусне тепло.

Раптова злива за кілька годин затопила вулиці передмістя Афін

Залиште свій коментар

Вибір редакції