Повінь у Британії стала найсильнішою за останні 20 років

Європа залишається у владі стихії. На півночі Британії та в Ірландії триває найсильніша за останні 20 років повінь. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Зливи й повені вирують на півночі Європи. Норвезькі рятувальники підняті по тривозі. Вони будують дамби з мішків з піском. Річки, які вийшли з берегів, загрожують прорвати греблі і зруйнувати дороги і мости.

У Скандинавії дощі прийшли з Британії. Сполучене королівство заливає кілька днів поспіль. У графстві Камбіо сотні людей залишилися без даху над головою. Розмиті дороги, річка, що вийшла з берегів, повністю зруйнувала 4 мости. Поліцейські і рятувальники оглядають уцілілі конструкції.

В Ірландії також ліквідують наслідки повені, яка стала найсильнішою за останні 40 років. У місті Корку постраждав водоочисний завод. Без водопостачання залишилися 18 тисяч будинків. Поліцейські і солдати розвозять питну воду інвалідам та людям похилого віку. Влада говорить, що водопостачання вдасться відновити не раніше, ніж через тиждень. А поки закриті всі місцеві школи і коледж.

А в охопленому повенями англійському графстві Камбрія  панує транспортний хаос. Закриті 25 доріг і 16 мостів. Ще 7 мостів змило водними потоками.

Головною проблемою на даний момент є доставка продовольства в населені пункти, відрізані від світу високою водою.

Повені в Камбрії забрали життя, як мінімум, двох осіб. Більше тисячі будинків затоплені, 5 тисяч будинків залишилися без енергопостачання. Загальна сума збитків, завданих стихією графству, склала понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Повені у Британії

Зливи викликали масштабні повені в Шотландії

Велику Британію затопило

Повінь у Британії - найбільша з зафіксованих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: