Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повінь у Парижі "витягла" з каналізації щурів і змусила евакуювати шедеври в Луврі

Жителі французької столиці надовго запам’ятають дощову зиму 2018 року.

Повінь у Парижі виявила проблему щурів у столиці Франції. Вода витіснила гризунів із каналізаційних колекторів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Рівень Сени піднявся настільки, що всі пішохідні набережні міста опинилися під водою. Популярні у Парижі прогулянкові кораблики пришвартовані, бо рух під мостами за такого рівня води неможливий. Деяких туристів це засмутило, інших потішило. "Це небезпечно", - кажуть одні. "Вода дуже висока, особисто мені подобається фотографувати, тому як на мене, це прекрасно", - вважають інші.

ВідеоЧерез потужні зливи у Франції з берегів вийшли Сена та Марна

Популярні у Парижі прогулянкові кораблики пришвартовані, рух під мостами за такого рівня води неможливий. Призупинена робота гілки метро, що пронизує місто вздовж Сени. Електроенергії досі немає у півтори тисячі осель, шістсот людей, чиї домівки повністю затопило, евакуювали.

Через потужні зливи у Франції з берегів вийшли Сена та Марна

Через сильну течію головного болю додалося і у мешканців будинків на воді. Призупинена робота гілки метро, що пронизує місто вздовж Сени. У Луврі та Орсе зі сховищ піднімають архіви і картини. Найкритичнішою ситуація залишається у передмісті, де люди пересуваються на човнах. Електроенергії досі немає у півтори тисячах осель, 600 людей, чиї домівки повністю затопило, евакуювали.

Субота у Парижі стала першим днем без дощу, але знімати чоботи ще рано. Повернутися на набережні вдасться не скоро – за прогнозами, вода цього разу сходитиме мінімум два тижні. Французи тим часом вже починають підраховувати збитки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції