Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Були знищені мільйони літрів алкогольного напою.

Масштабна пожежа фактично вщент знищила склад бурбону Jim Beam в окрузі Вудфорд, штат Кентуккі, США – у мережі опублікували світлини наслідків стихії.

Вогонь виник близько ввечері 2 липня за місцевим часом. Полум’ям охопило склад, де перебувало понад 7 мільйонів літрів бурбону. Частина з нього разом з водою з пожежних гідрантів потрапила у місцеву річку Кентуккі, повідомляє Lexington Herald-Leader. Джон Мура, представник місцевого департаменту з питань енергетики та навколишнього середовища, сказав: "Був деякий матеріал, який потрапив до струмка, і це, безумовно, вже в річці Кентуккі". За його словами, через зниження рівня кисню в річці може загинути велика кількість риби. Наразі ведуться роботи із запобігання подальшого забруднення вод.

Причиною загоряння могла послужити блискавка. Нищівна пожежа тривала понад 10 годин. Спочатку загорілося одне приміщення, а потім полум'я перекинулося на сусідню будівлю.

Очевидці події у соцмережах пишуть, що через надзвичайну подію в місті "повітря наповнене запахом бурбону". На складі зберігався молодий бурбон, тому у компанії стверджують, що проблем із доступністю алкогольного напою не буде.

За підрахунками Bloomberg, збитки компанії в результаті пожежі можуть становити від 90 до 300 мільйонів доларів.

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції