"Повна нісенітниця": Лукашенко образився, що всі вважають Росію "годувальницею" Білорусі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, Росія порушує двосторонні домовленості.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не вважає, що Росія "годує" його країну, і взагалі звинуватив її у порушенні двосторонніх домовленостей.

Про це він заявив на брифінгу для російських ЗМІ, передає "Интерфакс".

"Рішення російського керівництва порушують дух і букву наших домовленостей. Наприклад, у сфері визначення цін на газ", - розповів Лукашенко.

За його словами, раніше була домовленість про початок перемовин у середині 2018 року щодо ціни на газ до 2025 року. Однак російська сторона навіть не почала її розглядати.

"Дуже часто я читаю, чую навіть від прихильників нашого союзу такі фрази: ну що ми годуємо весь час Білорусь? А деякі навіть підрахували, що за час незалежності нам аж $100 млрд відвалили. Я коли це читаю, думаю, що якби $100 млрд, то білоруси подавилися б просто від такої величезної кількості купюр, які надійшли в іноземній валюті від нашої братньої держави. Повна нісенітниця", - підкреслив Лукашенко.

За його словами, хоча Росія і надає Білорусі багато кредитів, однак ставка за цими кредитами вища, ніж, наприклад від кредитів МВФ.

"Якщо ми від Росії, наприклад $4-5 млрд кредитів отримали, то щороку за їх обслуговування платимо $1,2 млрд", - зазначив білоруський президент.

Нагадаємо, під час засідання Вищої Євразійської економічної ради 6 грудня у Санкт-Петербурзі Лукашенко влаштував публічну суперечку з Путіним. Він заявив, що умови щодо постачання газу його країні гірші, ніж у Німеччини, хоча Росія для Білорусі - основний економічний партнер.

ВідеоБацька не нападатиме: Лукашенко прокоментував спільні навчання з Росією

Залиште свій коментар

Вибір редакції