Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Повна втрата обличчя". У Росії обурені фактичним відстороненням Аграмунта

Пушков заявив, що ПАРЄ стає заручницею української делегації.

Російський сенатор Олексій Пушков прокоментував рішення Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи заборонити голові організації Педро Аграмунту робити заяви і здійснювати візити від імені організації.

Про це російський політик написав у Twitter.

"Ми свого часу попереджали керівництво ПАРЄ, що вона перетворюється в заручницю несамовитої делегації України і її фанатів. Повна втрата обличчя", - написав він.

Пушков заявив, що "ПАРЄ загрузла в звинуваченнях і скандалах під впливом України та її союзників".

"Верховенство права забуто. Скоро ПАРЄ перетвориться в другу Раду", - спрогнозував він.

Нагадаємо, Бюро ПАРЄ сьогодні  в п'ятницю, 28 квітня, одноголосно проголосувало за висловлення скандальному президенту Асамблеї Педро Аграмунту недовіри, а також заборонило здійснювати йому будь-які дії від імені ПАРЄ. Сам Аграмунт не написав заяву про відставку і не з'явився на Бюро. 

У сесійній залі Парламентської асамблеї Ради Європи офіційно оголосили про те, що Бюро висловило недовіру президенту Педро Аграмунту. Заяву зачитав віце-президент Рене Руке.

Згідно із заявою, Аграмунт вирішив не брати участь в сьогоднішньому засіданні Бюро і не надав листа щодо зняття з себе повноважень. В результаті цього Бюро вважає за необхідне здійснити заходи відповідно до процедури. 

Скандал довкола Аграмунта розгорнувся після повідомлення про його візит до Сирії. Він визнав, що зробив помилку, коли полетів російським літаком. Аграмунт заявляв, що росіяни його обманули і підставили, а також, що добровільно у відставку він не піде. 

Делегати ПАРЄ не очікували візиту їхнього президента Педро Аграмунта до Сирії на запрошення російських депутатів. Як повідомив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв, делегати ПАРЄ шоковані таким візитом

Відео Президента ПАРЄ позбавили повноважень представляти організацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції