"Повністю відредаговані": у Байдена відреагували на публікацію "плівок Деркача"

"Повністю відредаговані": у Байдена відреагували на публікацію "плівок Деркача"

Фото: Associated Press

Там вважають інформацію із цих записів "діркою від бублика".

У штабі кандидата у президенти США Джо Байдена відреагували на оприлюднення аудіозаписів нібито його розмов із п’ятим президентом України Петром Порошенком. Там назвали їх "повністю відредагованими".

Про це пише The Washington Post.

"Вони дуже сильно відредагували їх, але це досі не більше, ніж дірка від бублика, яка не отримала розголосу", - заявив речник Байдена Ендрю Бейтс.

У штабі кандидата вважають оприлюднення цих записів продовженням російських зусиль щодо дискредитації Байдена. Зокрема там наголошують на тому, що активну участь у поширенні цих аудіозаписів відіграє російське пропагандистське ЗМІ Russia Today.

Водночас і сам The Washington Post нагадує про зв’язки нардепа Андрія Деркача, який оприлюднив записи, із російською розвідкою. Там зазначили, що він навчався у школі КДБ у Москві, а його батько був кадровим співробітником радянських спецслужб.

Нагадаємо, позафракційний народний депутат України Андрій Деркач під час пресконференції 19 травня представив плівки, на яких нібито розмови тоді ще президента України Петра Порошенка, віцепрезидента США Джо Байдена і глави Держдепу Джона Керрі. Оприлюднені записи низької, якості, але Деркач стверджує, що голоси на них належать саме американським чиновникам та українському президенту.

Нардеп Андрій Деркач оприлюднив записи із нібито розмовами Петра Порошенка та Джо Байдена

Нардеп Андрій Деркач оприлюднив записи із нібито розмовами Петра Порошенка та Джо Байдена

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
"Український" скандал у Вашингтоні
Наступна публікація