"Повний абсурд". Кремль очікувано відреагував на інформацію про вплив Флінна на рішення Путіна

Дата публікації
Перегляди
1225
"Повний абсурд". Кремль очікувано відреагував на інформацію про вплив Флінна на рішення Путіна

Дмитро Пєсков / Reuters

Колишній радник Трампа подав у відставку після публікацій ЗМІ про його співпрацю з РФ.

Президент Росії Володимир Путін 2016 року сам ухвалив рішення не відповідати одразу на нові санкції США, і це не було пов'язане з будь-яким впливом з боку колишнього радника Білого дому з нацбезпеки Майкла Флінна.

Таким чином в Кремлі відреагували на ситуацію зі зізнаннями Флінна, пише Reuters.

Як відомо, Флінн визнав себе винним у неправдивих свідченнях для ФБР щодо контактів з Росією і погодився співпрацювати з прокурорами, що розслідують можливі зв'язки близького кола президента США Дональда Трампа з Москвою.

“Безумовно, рішення ухвалював Путін, але в цьому випадку, це було його рішення. Воно не могло бути пов'язане з якимись проханнями або рекомендаціями", - сказав журналістам прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

“Флінн не міг ні про що просити Сергія Івановича (Кисляка, екс-посла РФ в США), і тим паче, ці прохання ніяк не могли доводитися до президента Росії. Це повний абсурд", - заявив він.

Майкл Флінн з необережності збрехав американському народу та звільнився

Майкл Флінн з необережності збрехав американському народу та звільнився

Як вже повідомлялося, один з найбільш наближених до президента США Дональда Трампа радників Майкл Флінн, який мав зв'язки з російським і турецьким урядами, почав працювати зі слідством на чолі з спецпрокурором Робертом Мюллером. Він також заявив, що готовий дати свідчення "проти президента Трампа, членів його сім'ї і представників Білого дому".

Флінн подав у відставку з посади радника глави Білого дому в лютому цього року. У своїй заяві на звільнення він вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії". Ця відставка стала наслідком оприлюдненої в ЗМІ інформації про його таємні зустрічі з російським дипломатом.

Наступна публікація