Повніючі пасажири є небезпекою для польоту

Повніюче населення Скандинавії може стати серйозною проблемою для безпеки польотів, вважають фахівці місцевої компанії.

літак
Lenta.ru
У компанії пояснюють, що в середньому скандинавці сьогодні важать на три кілограми більше, ніж це вказується в розрахунках, якими користуються авіакомпанії.
Повніюче населення Скандинавії може стати серйозною проблемою для безпеки польотів. До такого висновку прийшли фахівці компанії "Скандинавські авіалінії" (SAS) після контрольного зважування своїх пасажирів, пише датська газета "Юландс постен".

У компанії пояснюють, що в середньому скандинавці сьогодні важать на три кілограми більше, ніж це вказується в розрахунках, якими користуються авіакомпанії. Це означає, що вага літака, що піднявся в повітря, насправді більша встановлених норм. Такий літак, що "поважчав", вважають в SAS, вимагає більше палива, йому потрібна довша як злітна смуга, так і посадочна.

Тому в SAS вважають за необхідне переглянути наявні цифри і привести їх у відповідність з дійсністю. "Якщо брати до уваги аспект безпеки польотів, то, той факт, що насправді літак може важити на одну тонну більше норми, - це є неприйнятним", - пише керівництво SAS, звертаючись до державних управлінь повітряних сполучень.

Як повідомляє шведське агентство ТТ, в середньому, згідно європейським розрахункам безпеки польоту, встановленим 10 років тому, вага чоловіка, включаючи ручний багаж, складає 88 кілограмів, а жінок - 70 кг.

У SAS вважають ці цифри застарілими і тому наступного року авіакомпанія має намір провести контрольне зважування близько 20 тисяч своїх пасажирів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: