Повстанці дозволили Каддафі залишитися в Лівії

Лівійські повстанці запропонували Каддафі добровільно залишити посаду, після чого він може обрати - залишитися в Лівії або виїхати закордон.

Лівійська опозиція, яка намагається знайти компромісні варіанти завершення чотиримісячної громадянської війни, більше не вимагає висилки полковника Муаммара Каддафі з країни в разі його добровільної відставки.

"Як мирне вирішення конфлікту, ми запропонували Каддафі добровільно залишити посаду і відтягнути свої війська із зайнятих позицій, після чого він може обрати, залишитися в Лівії або виїхати закордон", - заявив Мустафа Джаліл, колишній міністр юстиції, а нині глава Національної перехідної ради Лівії, що базується в Бенгазі.

Пропозиція, зроблена повстанцями Тріполі ще місяць тому, передбачає поміщення полковника Каддафі під домашній арешт після його відставки.

"Якщо Каддафі побажає залишитися в Лівії, то, яке б місце перебування він не обрав, воно буде під міжнародним наглядом, і кожен його рух буде контролюватися", - додав Джаліл.

Нагадаємо, минулого тижня дочка Муаммара Каддафі Аїша підтвердила, що Тріполі веде "прямі і непрямі контакти" з повстанцями.

У свою чергу, син лівійського лідера Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам заявив, що військова операція НАТО проти Тріполі приречена на провал. За його словами, Національна перехідна рада в Бенгазі зараз просто тягне час, а її лідери розуміють, що шанси на перемогу рівні нулю, навіть якщо західні союзники докладуть максимум зусиль.

Сам Муаммар Каддафі 1 липня пригрозив НАТО вжити атаки на території Європи, якщо альянс не припинить військову кампанію проти його режиму.

Читайте також:

Африканський союз відмовився підтримати арешт Каддафі

Каддафі розпочав переговори з лівійськими повстанцями

Франція таємно озброїла повстанців для повалення режиму Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: