Повстанці розгорнули новий наступ на заході Лівії

Мета операції - очистити північні передгір'я Західних Гір від підрозділів армії Каддафі і відкрити сполучення по шосе, що зв'язує східний край хребта з західним.

Лівійські повстанці розгорнули новий наступ в регіоні Західні Гори, розташованому на північний захід від Тріполі.

Мета операції - очистити північні передгір'я хребта від підрозділів армії Муаммара Каддафі і відкрити сполучення по шосе, що зв'язує східний край хребта з західним.

Атака почалася рано вранці відразу на декількох напрямках, в ній взяли участь кілька тисяч бійців опозиції. Основні удари завдавалися по містах Гезая у туніської кордону та Джауш в центрі Західних Гір.

В районі Джауша урядовим військам вдалося відбити напад противника. У той же час західні ЗМІ повідомляють, що біля кордону з Тунісом повстанцям вдалося взяти містечко Умм аль-Фар, розташоване в околицях Гезаі.

Самі опозиціонери заявляють, що це місто вони теж взяли, додаючи, що під їх контроль перейшов і населений пункт Такут.

У тому випадку, якщо ця інформація підтвердиться, це означатиме, що одне з головних міст повстанців у Західних Горах - Налут - опиниться за межами досяжності далекобійної артилерії та ракетних установок урядових сил.

Попередній наступ повстанців у Західних Горах був розгорнутий в середині липня значно східніше. Тоді вони зуміли захопити місто Каліш, що відкриває дорогу на головний оплот урядової армії в регіоні - Гарьян.

Читайте також:

Британія визнала повстанців урядом Лівії

Лідер повстанців дозволив Каддафі залишитися в Лівії

Німеччина допоможе лівійським повстанцям грошима Каддафі

Лівійські повстанці взяли у полон генерала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: