Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повстанці у Ємені заявили про запуск ракети по атомній станції в ОАЕ

В Еміратах інформацію спростували.

Єменські повстанці заявили, що запустили ракету по атомній електростанції в Абу-Дабі в Об'єднаних Арабських Еміратах, перший реактор якої має бути введений в експлуатацію у 2018 році.

Про це повідомлє AP.

За даними видання, повстанці хуті у Ємені заявили про запуск крилатої ракети по недобудованій атомній електростанції вартістю понад 20 мільярдів доларів. Однак в арабських Еміратах таку інформацію спростували. Не підтвердили це й представники західних країн. 

В ОАЕ заявили, що повітряний захист у країні на досить високому рівні, до того ж сама електростанція дуже надійно охороняється.

Варто також зазначити, що ОАЕ має один з найбільш численних контингентів американських військ у регіоні. Там нараховується близько 5 тисяч військовослужбовців США, а також порт військово-морських сил. Пентагон не прокоментував заяву єменських повстанців.

Як відомо, конфлікт між єменськими шиїтськими повстанцями хуті й коаліцією на чолі з Саудівською Аравією почався 2015 року. Минулого місяця в сторону столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяду повстанці запустили балістичну ракету, що була відбита силами повітряної оборони. Це була найсерйозніша атака за часи конфлікту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції