Повстанці відхилили план відставки Каддафі

Тимчасовий уряд опозиції відкинув запропоновані полковником Каддафі умови його відставки, оскільки не хочуть, щоб він пішов від влади "із пошаною".

Національна рада, що виконує функції тимчасового уряду на підконтрольних повстанцям східних територіях Лівії, відмовилася від запропонованих полковником Муаммаром Каддафі умов його можливого відходу з влади, повідомляє у вівторок, 8 березня, телеканал "Аль-Джазіра".

Каддафі через колишнього прем'єр-міністра Джадаллу Аззуза Талха запропонував Національній раді скликати Загальний народний конгрес (парламент карїни), а потім передати владу сформованому ним комітету.

В обмін на відхід з влади Каддафі хотів отримати гарантії особистої безпеки для себе і своєї сім'ї, а також судову недоторканність.

Джерела в органі влади повстанців повідомили, що пропозиція була відкинута через те, що це надало б Каддафі можливість піти "з пошаною", що стало б образою для жертв його режиму.

Національна рада, яка була заснована 27 лютого, складається з 30-ти представників лівійської опозиції з різних районів сходу Лівії - як військових, так і цивільних осіб. Тимчасовому уряду доручено, зокрема, налагодити нормальне життя на непідконтрольних Каддафі територіях і підготувати проведення загальних виборів протягом найближчих трьох місяців.

Нагадаємо, у Лівії триває громадянська війна, що почалася з масових виступів політичної опозиції 15 лютого.

Читайте також:

НАТО цілодобово стежитиме за Лівією за допомогою літаків AWACS

Каддафі розглядає можливість відходу у відставку

Влада Лівії: повстанці прикриваються "живим щитом" із невинних людей

ООН: кількість біженців у Лівії переступила за мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: