Повстанці захопили частину рідного міста Каддафі

Представники НПР заявили, що остаточне захоплення міста планується здійснити пізніше, щоб дати можливість всім мирним жителям покинути його.

Війська Національної перехідної ради Лівії увійшли на територію Сирта, рідного міста Муаммара Каддафі.

За словами одного з представників військового командування НПР, війська увійшли до міста через східні ворота, не зустрівши при цьому жодного опору. Силам Ради вдалося проникнути вглиб міста приблизно на два кілометри і встановити контроль над зайнятої територією.

Представники НПР заявили, що остаточне захоплення міста планується здійснити пізніше, щоб дати можливість всім мирним жителям покинути його. За даними військових Ради, щодня з Сирта їдуть від 400 до 500 машин з біженцями. Вирішальна атака на позиції вірних Каддафі військ пройде лише після того, як потік машин припиниться.

Між тим, генерал Белькасем аль-Абадж, захоплений силами НПР в полон 20 вересня, заявив, що Муаммар Каддафі, з яким сам аль-Абадж розмовляв приблизно десять днів тому, знаходиться в малонаселеній південній частині Лівії. За даними генерала, ховатися лідеру джамахірії допомагають найманці з Нігерії і Чаду.

Сирт і Бані-Валід є двома останніми великими містами, які контролюються прихильниками Каддафі. Атаки на ці населені пункти повстанці роблять уже кілька тижнів, однак вірні полковникові сили регулярно чинять запеклий опір.

Читайте також:

Дочка Каддафі запевнила, що її батько живий і продовжує боротися

Супротивники Каддафі захопили Сабху - найбільше місто на півдні Лівії

У шпиталі Сирта підстрелили українського лікаря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: