Повстанці захопили один з останніх оплотів Каддафі

Зараз у прихильників Каддафі залишається всього два стратегічні пункти: Сирт, батьківщина лівійського диктатора, і місто Бані-Валід на північному заході країни.

Місто Сабха, один з трьох останніх бастіонів поваленого лівійського лідера Муаммара Каддафі, в середу, 21 вересня майже повністю опинилося під контролем сил тимчасового уряду. Про це повідомив військовий представник Національної перехідної ради (НПР).

Напередодні противники Каддафі захопили укріплений форт і аеропорт Сабхи.

Як повідомляють західні ЗМІ, в руках прихильників Каддафі залишається лише один з округів міста, Аль-Маншійя.

Сабха - велике місто на південному заході Лівії на краю пустелі Сахара, столиця області Феццан. Його жителі надавали підтримку колишньому лівійському лідеру. Багато хто з них наразі бояться помсти з боку противників Каддафі, які звинувачують їх у службі у найманих військах диктатора.

У той же час за даними CNN, місцеве населення зустріло нову владу спокійно.

Зараз у прихильників Каддафі залишається всього два стратегічні пункти: Сирт, батьківщина лівійського диктатора, і місто Бані-Валід на північному заході країни. Всі спроби військ НПР захопити їх зустрічають запеклий опір.

Про місцезнаходження самого Каддафі та його найближчого оточення зараз нічого не відомо. Раніше з'являлися повідомлення про те, що Каддафі разом зі своїм сином Сейфом аль-Ісламом знаходиться в місті Сабха, проте ніяких слідів їх перебування там не виявилося.

Інший син Каддафі, Сааді, і ряд осіб з його найближчого оточення отримали притулок в сусідньому Нігері. Згідно з іншими відомостями, сам Каддафі міг сховатися в Буркіна-Фасо. Сам лідер джамахірії неодноразово стверджував, що не має наміру ні за яких обставин залишати Лівію.

Читайте також:

Каддафі ховається від повстанців у крутому "Мерседесі"

Африканський союз визнав ПНС легітимною владою в Лівії

До рук повстанців потрапив один з найближчих соратників Каддафі

Каддафі досі перебуває у Лівії - ЗМІ

ВідеоПовстанці захопили один з останніх оплотів Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: