Повстанці захопили ще одного сина Каддафі та взяли телецентр

Раніше ЗМІ повідомили, що один з синів Каддафі Мохаммед здався повстанцям, ще один син - Сейф аль-Іслам, що вважався наступником полковника, також був захоплений.

Сааді Каддафі, син лідера Лівійської Джамахирії Муамара Каддафі, захоплений повстанцями. Про це телеканалу "Аль-Арабія" повідомили представники опозиційної Національної перехідної ради.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що син Каддафі Мохаммед, який не займався політичною діяльністю, здався повстанцям, а інший син - Сейф аль-Іслам, що вважався наступником полковника, був захоплений повстанцями.

За різними даними, Каддафі може все ще знаходитися в своїй резиденції або ж на алжирської території.

Між тим лівійське урядове телебачення увечері 22 серпня припинила мовлення. За даними західних ЗМІ, це відбулося після того, як повстанці з боєм взяли телецентр в Тріполі.

Телецентр був захоплений незважаючи на попередження, яке транслювалося в ефірі місцевого телебачення днем раніше: жінка, яка працює ведучою, з пістолетом в руках пообіцяла особисто перестріляти всіх "пацюків", які спробують проникнути на її робоче місце.

Майже одночасно із захопленням телебачення повстанці добилися ще одного успіху: їхній уряд - Національна перехідна рада - був офіційно визнаний сусіднім Єгиптом. Про це повідомляє "Аль-Арабія" з посиланням на представника МЗС Єгипту. На аналогічний крок зважилася й інша арабська країна - Кувейт.

Читайте також:

НАТО розчищає повстанцям дорогу до резиденції Каддафі

Експерт: після поразки Каддафі Лівія більше не буде єдиною державою

Бригада, яка забезпечувала безпеку Каддафі, капітулювала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: