Повстанці дали Каддафі 72 години, щоб покинути Лівію

Якщо Каддафі залишить країну, повстанці можуть відмовитися від притягування його до кримінальної відповідальності.

 Національна рада, що виконує функції тимчасового уряду на підконтрольних повстанцям східних територіях Лівії, закликала лівійського лідера Муамара Каддафі відректися від влади і протягом 72 годин покинути країну. Про це повідомив катарський телеканал "Аль-Джазіра".

"По-перше, він (Каддафі – ред.) повинен припинити бомбардування Ез-завії, Рас-аль-Ануф, Місрати, а також відректися від влади і протягом 72 годин покинути країну", - заявив глава Нацради колишній міністр юстиції Мустафа Абдель Джаліль.

За його словами, в цьому випадку повстанці можуть відмовитися від притягування Каддафі до кримінальної відповідальності за його злочини.

Як підкреслюється, на такі кроки вони готові піти, "щоб уникнути подальшого кровопролиття".

Нагадаємо, раніше повстанці відмовилася від запропонованих Каддафі умов його можливого відходу від влади.

Як відомо, у Лівії акції протесту з вимогою догляду Каддафі, який править країною більше 40 років, переросли у збройне громадянське протистояння. За даними міжнародних організацій, у сутичках із силами безпеки та іноземними найманцями загинули до 6 тисяч чоловік.

Повстанцям вдалося взяти під контроль всю східну частину країни. Для управління східними територіями була створена Національна рада, яка оголосила себе єдиною законною владою в країні.

Останніми днями війська Каддафі посилили тиск на повстанців відразу в декількох районах країни. Раніше лівійський лідер неодноразово відкидав заклики покинути країну.

Читайте також:

Італія: військове втручання в події у Лівії призведе до Третьої Світової війни

Війська Каддафі бомблять схід Лівії

Глава Пентагону небезпечно пожартував про вторгнення до Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: